پنجشنبه، 3 تير، 1400 | Thursday 24th of June 2021
۲۰:۳۹
يكشنبه، ۱۲ ارديبهشت، ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۹

ادعای جنجالی نماینده مجلس ؛ نفوذ جاسوسی به نهاد ریاست جمهوری

امیدواریم قوه قضائیه در خصوص این پرونده به مردم اطلاع رسانی کند و بگوید که چگونه رئیس جمهور برای بازداشت خواهرزاده خود ، قوه قضائیه را تهدید کرد

ادعای جنجالی نماینده مجلس ؛ نفوذ جاسوسی به نهاد ریاست جمهوری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از پرونده های مهم در نهاد ریاست جمهوری نفوذ MI6 انگلستان از طریق اسماعیل سماوی خواهرزاده رئیس جمهور بود افزود که این سرویس جاسوسی مرتب با خواهرزاده روحانی در تماس بوده است.

جواد کریمی قدوسی ضمن اشاره به نفوذ سروریس های جاسوسی در نهاد ریاست جمهوری در 2 دولت روحانی ، اظهار داشت: باید به پرونده های سنگین نفوذ در دولت و نهاد ریاست جمهوری رسیدگی شود و مردم باید در جریان پرونده های سنگین نفوذ در دولت و نهاد از جاسوسی خواهرزاده روحانی تا معاونین و مشاورین وی از جمله حسام الدین آشنا قرار گیرد.

کریمی قدوسی با اشاره به نفوذ سرویس های جاسوسی سیا ، MI6 و موساد در بدنه دولت و نهاد ریاست جمهوری به تشریح تعدادی از این نفوذها پرداخت و خواستار رسیدگی سریع و صریح قوه قضائیه به این پرونده ها شد.

وی با تاکید بر اینکه یکی از پرونده های مهم در نهاد ریاست جمهوری نفوذ سرویس جاسوسی انگلستان از طریف "اسماعیل سماوی" خواهرزاده رئیس جمهور بود، گفت: این سرویس جاسوسی مرتب به خواهرزاده روحانی زنگ می زد و خط و مشی و مواضع رئیس جمهور را به خواهرزاده اش دیکته می کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه پرونده این فرد همچنان در دادسرای رسانه در جریان است، افزود: امیدواریم قوه قضائیه در خصوص این پرونده به مردم اطلاع رسانی کند و بگوید که چگونه رئیس جمهور برای بازداشت خواهرزاده خود ، قوه قضائیه را تهدید کرد.

قدوسی حمایت واعظی وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات از ادمین های آمدنیوز را یکی دیگر از پرونده های سنگین نهاد ریاست جمهوری دانست و بیان کرد: زمانی که آقای واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بود از ادمین های کانال معاند آمدنیوز حمایت می کرد و بعد دیدیم که نه تنها برخوردی با واعظی نشد بلکه وی در نهاد ریاست جمهوری به عنوان رئیس دفتر رئیس جمهور مشغول به کار شد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی سومین مورد نفوذ در دولت و نهاد ریاست جمهوری را فردی به نام "کاووس سید امامی" دانست و گفت: این فرد شایسته برجسته ترین عوامل نفوذ موساد در بدنه دانشگاهی ، اجرایی و مشاوره دولت بود و از طریق پروژه های محیط زیستی به دنبال کشف و شناسایی فعالیت های موشکی و شهرک های زیر زمینی موشکی ایران بود. این فرد از مرتبطین با حسام الدین آشنا بود حتی افرادی که سید امامی را در جلسات سخنرانی آشنا می دیدند از آن حضور ذهن هم دارند.

وی یکی دیگر از پرونده های سنگین نفوذ در نهاد ریاست جمهوری را پرونده سنگین حسام الدین آشنا و زیر مجموعه هایش دانست و عنوان کرد: دستگاه امنیتی و قضائی باید با جدیت به پرونده آشنا رسیدگی کند.

 

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار سیاست
پربیننده‌ترین اخبار سیاست
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...