چهارشنبه، 6 مرداد، 1400 | Wednesday 28th of July 2021
۱۸:۴۶
اجتماعی - کد خبر : 2992
دوشنبه، ۴ فروردين، ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۶

ادامه تعطیلی در تهران بررسی خواهد شد

مهم ترین نکته ای که برای درخانه ماندن مردم باید توجه داشت استمرار تعطیلی است

ادامه تعطیلی در تهران بررسی خواهد شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، دکتر علیرضا زالی فرمانده ستاد مدیریت کرونا در تهران در مورد استمرار تعطیلی تهران گفت: اگر بخواهیم مردم در خانه های خود بمانند تا زنجیره انتقال ویروس قطع شود، باید درباره استمرار تعطیلی ادارات و مراکزی از این قبیل بررسی کنیم چراکه مهم ترین نکته در همین است. از بزرگترین دغدغه های ما اکنون بازگشت مسافران تهرانی است، این افراد هنگامی که قصد خروج از شهر را داشتند مورد غربالگری قرار گرفتند اما برخی از افراد در دوره بدون علامت هستند و طبعا روش تب سنجی به درستی تشخیص نخواهد داد. از این رو به عزیزان هلال احمر پیشنهاد می کنیم که از پروتکل های غربالگری جامع تر و سختگیرانه تری برای مسافران استفاده کنند.


زالی در ادامه افزود: پیشنهاد ما این است که در ورودی شهر ها محل مشخصی را برای معاینه مسافران در نظر بگیرند و فقط به تب سنج اکتفا نشود، زیرا برخی با مصرف تب بر علائم را کاهش می دهند. کسانی که در این شرایط به مسافرت رفته و بار اضافی بر دوش کادر درمانی گذاشته اند باید این معطلی ها را نیز تحمل کنند. روش تب سنجی زمانی ارزشمند می باشد که افراد مورد معاینه بالینی قرار بگیرند و سایر علائم و مشاهدات هم بررسی شود.


فرمانده ستاد مدیریت کرونا در تهران عنوان داشت: با ارسال نامه ای از وزیر محترم بهداشت درخواست هایی داشته ایم، مواردی از قبیل پیشنهادات برای ایجاد جریمه و طراحی مکانیسم هایی برای عدم خروج از شهر تهران در نامه ذکر شده است. اما مهم ترین نکته ای که برای درخانه ماندن مردم باید توجه داشت استمرار تعطیلی است، این موضوع در جلسات آتی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی
پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز چهارشنبه، 6 مرداد، 1400
کودتای نقاب
علی ثبوت
کودتای نقاب

تیر ماه 1359 با مراجعه یک افسر خلبان به آیت الله خامنه ای و با فاصله چند ساعت بعد ، مراجعه یک عضو نیروی ویژه ارتش به حفاظت اطلاعات تیپ خود ، پرده از کودتایی در حال وقوع برای ضربه زدن به انقلاب ایران برداشته شد.