گزیده اخبار :

اخراج لیونل مسی با پیراهن بارسلونا پس از 15 سال!

لیونل مسی از زمان حضور در تیم اصلی بارسلونا هیچگاه از زمین مسابقه اخراج نشده بود،
اخراج لیونل مسی با پیراهن بارسلونا پس از 15 سال!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، دیدار فینال سوپرجام اسپانیا شب گذشته بین تیم های بارسلونا و اتلتیک بیلبائو برگزار شد. این دیدار در پایان 120 دقیقه با نتیجه 3 بر 2 به سود بیلبائو به اتمام رسید تا یاران لیونل مسی در رسیدن به جام ناکام بمانند.

این مسابقه ابتدا با گلزنی گریزمن در دقیقه 40 برای بارسلونا همراه شد اما 2 دقیقه بعد دیمارکوس گل مساوی را برای بیلبائو به ثمر رساند. در نیمه دوم بازهم گریزمن در دقیقه 77 گلزنی کرد تا بارسلونا در آستانه قهرمانی قرار بگیرد، اما در دقیقه 90 بیلبائو گل مساوی را وارد دروازه بلوگرانا کرد تا کار به وقت های اضافه کشیده شود.

در ابتدای وقت اضافه اول، بیلبائو توسط ویلیامز گل سوم را به ثمر رساند تا بارسلونا در ادامه برای جبران تلاش کند. شاگردان کومان در بارسلونا تا دقیقه 120 موفق به گشودن دروازه بیلبائو نشدند تا جام قهرمانی به تیم باسکی تقدیم شود.

اما اتفاق جالب توجه این مسابقه در دقیقه 119 رخ داد، جایی که فوق ستاره جهان فوتبال یعنی "لیونل مسی" با حرکت غیرورزشی ضربه را به صورت بازیکن حریف زد. داور مسابقه هم با کمک VAR تصمیم به اخراج مسی گرفت، با توجه به اینکه حرکت لیونل مسی به نوعی ناجوانمردانه بوده احتمال محرومیت بلند مدت او وجود خواهد داشت.

لیونل مسی از زمان حضور در تیم اصلی بارسلونا هیچگاه از زمین مسابقه اخراج نشده بود، تنها اخراج مسی در دوران بازی باشگاهی به سال 2005 بر می گردد که پیراهن تیم امید بارسلونا را برتن داشت. این رفتار عجیب مسی نشان از ناراحتی او از شرایط کنونی تیم دارد، مسی در تابستان امسال هم خواهان جدایی از بارسلونا بود که موفق نشد. هرچند مسی در پایان این فصل بازیکن آزاد خواهد بود و می تواند به صورت رایگان از بارسلونا جدا شود.

 

امتیاز 5/5

دیدگاه کاربران

اعداد وارد شده صحیح نمی باشد
ثبت دیدگاه