اجتماع فاطمیون با رعایت پروتکل های بهداشتی در جنوب تهران برگزار می شود

هدف اصلی برگزاری این مراسم نشر فرهنگ فاطمی در بین نسل جوان است
اجتماع فاطمیون با رعایت پروتکل های بهداشتی در جنوب تهران برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، با نزدیک شدن به سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) بسیاری از هیئت های مذهبی با توجه شرایط کرونایی در تدارک مراسمات در بستر مجازی هستند. اما شهردار منطقه 15 تهران از اجتماع هیئت فاطمیون در جنوب تهران خبر داد.

مهدی استرابی شهردار منطقه 15 تهران ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) اظهار داشت: اجتماع فاطمیون طبق سنوات گذشته یکشنبه 28 دی ماه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در میدان شوش، چهارراه لب خط با اقامه نماز ظهر و عصر آغاز می شود و تا ساعت 14 ادامه خواهد داشت.

استرابی با بیان اینکه مراسم مذکور با همکاری مساجد، هیئت های مذهبی، پایگاه های بسیج و نیروهای انتظامی برگزار می شود، افزود:

در این مراسم سید محمد ترکان و امین شادکام به مداحی و ذکر مصیبت اهل بیت عصمت و طهارت (ع) خواهند پرداخت. همچنین گروه "ابنا الحسن" نیز قطعه ای درباره حضرت فاطمه زهرا (س) اجرا خواهد کرد. هدف اصلی برگزاری این مراسم نشر فرهنگ فاطمی در بین نسل جوان است. امیدواریم از این طریق بتوانیم وقایع، حوادث، فرهنگ ، تاریخ و نمادها را زنده نگاه داریم.

در همین راستا، با هدف هویت بخشی سیمای بصری، پرچم مشکی، پوستر و بنرهای تبلیغاتی با موضوع ایام فاطمیه تهیه و در معابر و ساختمان های منطقه نصب شده است.

 

امتیاز 4.33/5

دیدگاه کاربران

اعداد وارد شده صحیح نمی باشد
ثبت دیدگاه