آینده مبهم لیگ برتر؛ تا آخر اردیبهشت مسابقات ورزشی تعطیل!

پیرامون نحوه حمایت از باشگاه های خصوصی در ستاد ملی مقابله با کرونا و هیئت وزیران پیگیری و تصمیم گیری های لازم به عمل خواهد آمد.
آینده مبهم لیگ برتر؛ تا آخر اردیبهشت مسابقات ورزشی تعطیل!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش عصر دیروز در ساختمان وزارت ورزش و جوانان برگزار و اطلاعیه شماره 10 این ستاد در مورد فعالیت های ورزشی سطح کشور صادر شد. در این اطلاعیه آمده است که : پیرو بررسی صورت گرفته از شرایط دقیق همه گیری ویروس کرونا در کشور و طبق استعلام از ستاد ملی مقابله با کرونا کلیه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت ماه تعطیل خواهد بود. همچنین باشگاه های ورزشی از جمله دولتی یا خصوصی نیز تا 15 اردیبهشت ماه فعلا تعطیل خواهند بود، بدیهی است که تصمیمات آتی در مورد فعالیت های ورزشی پس از بررسی شرایط و استعلام های رسمی از ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام می گردد.

در ادامه این اطلاعیه آمده که: این ستاد در تصمیم گیری های آتی خود فرصت لازم برای پیگیری تمرینات را در اختیار باشگاه ها قرار خواهد داد. لازم به ذکر است که تمام فدراسیون های ورزشی مکلفند تا مربیان تیم های ملی را به تدوین و پیگیری دقیق برنامه های آماده سازی از راه دور(به صورت مجازی) و تمرین در منزل برای ورزشکاران ملی پوش موظف کنند. علاوه بر این فعالیت های آموزشی و برنامه های ترویج ورزش همگانی آنلاین را با جدیت پیگیری کنند.

ستاد مقابله با کرونا در ورزش در پایان اطلاعیه شماره 10 یادآور شد: پیرامون نحوه حمایت از باشگاه های خصوصی در ستاد ملی مقابله با کرونا و هیئت وزیران پیگیری و تصمیم گیری های لازم به عمل خواهد آمد.

امتیاز 4/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه