گزیده اخبار :

آزمون های پایانی مقاطع اول و دوم دبستان حضوری برگزار خواهد شد

با توجه به تجربه موفق سال گذشته سعی می کنیم که آزمون های پایانی به ویژه در پایه حساس از جمله پایه اول و دوم دبستان به صورت حضور برگزار شود
آزمون های پایانی مقاطع اول و دوم دبستان حضوری برگزار خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اطمینان از یادگیری دانش آموزان ملاک کلاس های درس می باشد از برگزاری آزمون های پایانی به ویژه در مقاطع حساس اول و دوم دبستان به صورت حضوری خبر داد.

اهمیت یادگیری در پایه های اول و دوم چند برابر است


رضوان حکیم زاده در حاشیه آئین افتتاح نمایشگاه دبیرخانه های کیفیت بخشی و تولید محتوای حوزه ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان، اظهار داشت:

مقوله اصلی در دوره ابتدایی ، اطمینان از یادگیری است و اهمیت آموزش مهارت های یادگیری در پایه های حساس نظیر اول و دوم چند برابر می باشد.

حکیم زاده با بیان اینکه اطمینان از یادگیری دانش آموزان ملاکی برای اتمام کلاس های درس می باشد، گفت:

با توجه به تجربه موفق سال گذشته سعی می کنیم که آزمون های پایانی به ویژه در پایه حساس از جمله پایه اول و دوم دبستان به صورت حضور برگزار شود تا اطمینان حاصل شود که یادگیری مهارت های اساسی مورد نظر از جمله نوشتن ، خواندن و حساب کردن به دست آمده است.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش ضمن اشاره به اهداف سفر به هرمزگان، عنوان کرد: علاوه بر پیگیری روند اجرای برنامه های ملی ، یکی از اهداف مهم سفر ، حضور در جمع همکاران به منظور تقدیر از زحمات بی دریغ آنان در این شرایط سخت است که با وجود همه مشکلات ، آموزش با کیفیت را تدام بخشیده اند.

 

امتیاز 5/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه