شنبه، 8 بهمن، 1401 | Saturday 28th of January 2023
۰۴:۳۳
فرهنگ و هنر - کد خبر : 702
پنجشنبه، ۱۸ مهر، ۱۳۹۸ - ۹:۰۰

آخر هفته با تلویزیون

شبکه‌های مختلف تلویزیونی برای آخر هفته، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی متنوعی در برنامه پخش خود دارند.

آخر هفته با تلویزیون

شبکه‌های مختلف تلویزیونی برای آخر هفته، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی متنوعی در برنامه پخش خود دارند که پازل، کارناوال مرگ، وکیل مدافع و قانون مهم ترین آن ها هستند.

به گزارش گروه فرهنگی ایران زمین، آخر هفته و تعطیلی، وقت هم نشینی با تلویزیون است و  فیلم‌های سینمایی مختلفی برای این دو روز در برنامه پخش تلویزیون قرار داد که مهم تریین آن ها عبارت از:«تنها در برلین»، «روزی خواهد رسید»، «ماه نشان»، «فیلم فوری»، «بهشت اردک‌ها»، «گنج»، «آن سوی مه»، «نمک و آتش»، «پازل»، «عبور از غبار»، «تنها یک نفس»، «پاندای قهرمان»، «امی و غازهای وحشی»، «زاویه هفتم»، «آسیاب مادری»، «قهرمان»، «نرم، خرس شمالی»، «نقطه شکست»، «گام‌های شیدایی»، «ساعت شلوغی 2»، «مانگرو»، «گروه نجات»، «آکیلا و مسابقه کلمات»، «ساعت شلوغی 3»، «ربوده شده 3» و «خورشید»،«مقام چهارم»، «کارناوال مرگ»، «معمای والتون»، «وکیل‌مدافع»، «پسران بد1»، «مسیر همیشگی» و «فولاد خونین» که پنج‌شنبه و جمعه 18 و 19 مهرماه از شبکه‌های مختلف سیما پخش می شوند.

پنجشنبه با تنها در برلین از شبکه یک

تنها در برلین به کارگردانی وینسنت پرز، پنج‌شنبه 18 مهرماه ساعت 23 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

جمعه با روزی خواهد رسید از شبکه یک

فیلم سینمایی روزی خواهد رسید به کارگردانی آن هویی، جمعه 19 مهرماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد که ماجرای اشغال هنگ گنگ توسط ژاپن است و امی فانگ معلم جوان مدرسه ابتدایی است که با مادرش در هنگ کنگ زندگی می‌کنند و برای تأمین مخارج زندگی شان در این دوران دشوار طبقه بالای منزل‌شان را به یکی از نویسندگان و فعالان سیاسی و ضد ژاپنی به نام شن و همسرش اجاره داده‌اند.

پنجشنبه با ماه نشان از شبکه دو

ماه نشان به کارگردانی فیاض موسوی، پنج‌شنبه 18 مهرماه ساعت ‌‌8 صبح از شبکه دو سیما پخش خواهد شد که درباره دو دوست به نام‌های یونس و احمد است که هر دو کارگر ساختمانی نیمه‌کاره‌اند...

جمعه با فیلم فوری از شبکه دو

فیلم فوری به کارگردانی میشل گندری، جمعه 19 مهرماه ساعت 30 دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود و ماجرای آقای فلچر است یک مغازه کرایه فیلم‌های ویدیوئی دارد.

جمعه با بهشت اردک‌ها از شبکه دو

بهشت اردک‌ها به کارگردانی اولیور رینگر، جمعه 19 مهرماه ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش می شود و ماجرای کتی دختر بچه‌ای است که مسئولیت نگهداری از او را پدرش به عهده دارد، صبح روز تولدش از پدر تخم یک جوجه اردک هدیه می‌گیرد.

جمعه با گنج از شبکه دو

گنج به کارگردانی کورنلیو پرومبویو، جمعه 19 مهرماه ساعت 16:35 از شبکه دو سیما پخش می شود و ماجرا در مورد نِگوئسکو و آدرین دو مردی است که در همسایگی هم زندگی می‌کنند.

پنج شنبه با آن سوی مه از شبکه سه

آن سوی مه به کارگردانی منوچهر عسگری نسب، پنج‌شنبه 18 مهرماه ساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می‌شود و ماجرای مهدی قوامی است که پس از دریافت حکم فرمانداری یکی از شهر‌های شمالی برای انجام وظیفه با اتومبیل شخصی عازم منطقه می‌شود.

جمعه با نمک و آتش از شبکه سه

نمک و آتش به کارگردانی ورنر هرزاگ، جمعه 19 مهرماه ساعت 30 دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود و ماجرای سه دانشمند است که  از طرف سازمان ملل به منطقه‌ای در آمریکای جنوبی فرستاده می‌شوند تا در مورد یک فاجعه زیست محیطی تحقیق کنند.

جمعه با پازل از شبکه سه

پازل به کارگردانی علی غفاری، جمعه 19 مهرماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد و ماجرای سرهنگ امیر کاویانی از افسران زبده و کارآمد پلیس آگاهی است که در آستانه بازنشستگی قرار دارد.

پنج شنبه با عبور از غبار از شبکه چهار

عبور از غبار به کارگردانی پوران درخشنده، پنج‌شنبه 18 مهرماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود و ماجرای معلمی است که با همسر و فرزندش در یکی از روستاهای حومه تهران زندگی می‌کند.

پنج شنبه پاندای قهرمان از شبکه پنج

پاندای قهرمان به کارگردانی گرگ مانوارینگ و مایکل اسچامن، پنج‌شنبه 18 مهرماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود و ماجرا از این قرار است که به خاطر تغییرات جوّی که قرار است اتفاق بیفتد زندگی پانداها در خطر است و پاندای کوچکی به نام مانچو که بسیار باهوش و کنجکاو است این قضیه را با سفر به دل جنگل متوجه شده...

جمعه با امی و غازهای وحشی از شبکه پنج

امی و غازهای وحشی به کارگردانی کارول بالارد، جمعه 19 مهرماه ساعت 9 از شبکه پنج پخش می‌شود و داستان زندگی یک دختر بچه و پدرش در کاناداست.

 

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر
پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز شنبه، 8 بهمن، 1401