گزیده اخبار :

«کچل کفترباز» به صورت آنلاین پخش می شود

انیمیشن «کچل کفترباز» روز دوشنبه ۱ اردیبهشت 99 روی پرتال اینترنتی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قرار می‌گیرد.
«کچل کفترباز» به صورت آنلاین پخش می شود

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین، انیمیشن هشت دقیقه‌ای کچل کفترباز به کارگردانی صادق جوادی برای دومین بار در روز ‌دوشنبه ۱ اریبهشت ۱۳۹۹ از ساعت ۹ صبح روی پرتال کانون آنلاین به نمایش در می‌آید. گفتنی است تماشای این انیمیشن به صورت رایگان است. 

«کچل کفتر باز» از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان است که بر اساس کتاب «کچل کفتر باز» نوشته بهروز غریب پور تولید شده. این انیمیشن تولید سال ۱۳۹۰ امور سینمایی کانون است و تاکنون تندیس طلایی بهترین فیلم با موضوع کودک و نوجوان هشتمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران را به‌دست آورده و عنوان تنها نامزد ایرانی جایزه پاندای طلایی دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های تلویزیونی سیچوان چین را در کارنامه خود ثبت کرده است.

کچل کفترباز علاوه بر نمایش در بیست‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان، در بیست‌وهفتمین بازار بین‌المللی فیلم کوتاه «کلرمون فراند» فرانسه و پانزدهمین بازار بین‌المللی فیلم فجر، نیز معرفی شده است.

کچل کفترباز به مدت ۲۴ ساعت روی خروجی این پرتال اینترنتی به نشانی omid.kpf.ir قابل دسترسی است.

پس از شیوع کووید_19 کانون پرورش فکری کودک و نوجوان یکی از نهادهایی بود که بسیاری از محصولات خود را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار داد تا دوران خانه‌نشینی هم‌میهنان آسان‌تر و پربارتر شود.

امتیاز 3.78/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه