در رسانه ها

بازتاب انتخابات ایران در رسانه های خارجی در رسانه ها

مجری المیادین در بیروت با اشاره به زیرنویس خبر «انوشیروان محسنی بندپی» استاندار تهران که گفت در ساعت نخست در تهران حداقل صدهزار نفر پای صندوق رأی حاضر شدند.

جزئیات سیل در سیستان و بلوچستان در رسانه ها

با وجود ۲ سد بزرگ پیشین و زیردان در منطقه و سرریز شدن آنها در منطقه دشتیاری و باهوکلات روستاها در محاصره سیل قرار دارند.

تهران آلوده تر می شود در رسانه ها

افزایش غلظت آلاینده‌ها و غبار در شهرهای بزرگ، صنعتی و پرجمعیت به ویژه تهران خواهد شد.

جنگ آیت الله مقاله مجله تایم در رسانه ها

مجله تایم آمریکا در مقاله ای تحت عنوان جنگ آیت الله به بررسی ویژگی های شخصیتی آیت الله سید علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران پرداخته است.

سیاست ما تعامل گسترده با جهان است در رسانه ها

حسن روحانی رئیس جمهوری با بیان اینکه سیاست ما تعامل گسترده با جهان است،‌ گفت:‌ اگر کسی بخواهد با حسن روحانی عکس بگیرد این کار امکان پذیر نیست مگر آنکه روزی از تمام تحریم‌های ظالمانه دست بردارد و به حقوق ملت ایران احترام بگذارد.

نیکلا سارکوزی و سودا هایش در رسانه ها

این روزها که نیکلا سارکوزی، رئیس جمهوری پیشین فرانسه به اتهام تامین مالی بخشی از کارزار انتخاباتی اش در سال 2007 از سوی معمر قذافی درگیر یک پرونده قضائی است، که کتاب سوداها نوشته او در بازار نشر فرانسه پرفروش شده است.

گاندو صدای چه کسانی را درآورد؟ در رسانه ها

پیش از این در همین ستون راجع به «بازخوردها» نوشتیم. اینکه بازخورد اصلا چیست و به چه دردی می‌خورد. گفتیم بازخورد، مدتی پس از پیاده‌سازی یک ایده یا طرح، خود را نشان می‌دهد. اگر مثبت بود (ما را به هدف نزدیک کرد) آن مسیر تا رسیدن به نقطه مطلوب ادامه می‌یابد. اگر منفی بود(از هدف دورمان کرد) کمک می‌کند مسیر را تصحیح کرده و به راه ادامه دهیم. چیزی شبیه به قطب‌نما. مثال هم زدیم.

ماکرون برای «کاهش تنش در خاورمیانه» تلفنی با روحانی گفت‌وگو کرد در رسانه ها

کاخ الیزه فرانسه اعلام کرد که امانوئل ماکرون رئیس جمهوری این کشور برای کاهش تنش در خاورمیانه با حسن روحانی رئیس جمهوری ایران تلفنی گفت‌وگو کرده است.طبق بیانیه دفتر ریاست جمهوری فرانسه این گفت‌وگو بخشی از برنامه‌ای است که الیزه آن را «ابتکار فرانسه» در جلوگیری از افزایش تنش‌ها در خاورمیانه عنوان می‌کند.الیزه در بیانیه خود جزییات بیشتری درباره این گفت‌وگوی تلفنی را منتشر نکرد ولی پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ایران خبر داد که امانوئل ماکرون در این تماس تلفنی با همتای ایرانی خود، گفته است: «فرانسه همواره برای پایداری برجام و قانع کردن طرف‌های مذاکره بویژه آمریکا تلاش کرده و آن را دنبال می‌کند.»

نمایش بیشتر