اجتماعی

مدت آموزش سربازی تا اطلاع ثانوی یک ماه است اجتماعی

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: با توجه به ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح، مدت آموزش رزم مقدماتی سربازان به علت تشدید شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی یک ماهه است.

آغاز پرداخت وام قرض‌الحسنه رهن و اجاره مسکن به مددجویان اجتماعی

رئیس کمیته امداد از آغاز مراحل پرداخت وام قرض‌الحسنه رهن مسکن به مددجویان خبر داد و گفت: ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای کمک به تامین هزینه‌های رهن و اجاره مسکن مددجویان پیش‌بینی شده است.

سهمیه اعتباری سوخت خودروهای حمل و نقل عمومی واریز شد اجتماعی

ضامنی گفت: ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت خرداد ماه ۵۱۲ هزار خودروی حمل و نقل عمومی، واریز شد.

لزوم هم‌افزایی عمومی نسبت به ممنوعیت استعمال قلیان اجتماعی

یک کارشناس دخانیات با اشاره به تبصره یک ماده ۱۳ قانون جامع مبارزه با دخانیات گفت: عرضه قلیان و انواع محصولات دخانی در اماکن عمومی مانند قهوه‌خانه‌ها ممنوع است.

شروط بازگشایی مدارس در شرایط کرونا اجتماعی

معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش درخصوص تکالیف مدارس در سال آینده با توجه به شرایط کرونایی به برخی ابهامات و سوالات پاسخ داد.

سهم حمل و نقل عمومی در گسترش کرونا ۲۶ درصد است اجتماعی

استاندار تهران گفت: استفاده از ماسک در جایی که ۸۰۰-۹۰۰ هزار نفر روزانه تردد می‌کنند، نمی‌تواند بازدارنده باشد. سیستم حمل و نقل عمومی ۲۶ درصد سهم در انتشار ویروس دارد.

توضیح پلیس در مورد پیگرد قضایی ۳۶ فرد مرتبط با ترور سردار سلیمانی اجتماعی

فرمانده پلیس بین‌الملل ناجا پلیس گفت: با توجه به مستندات ارائه شده توسط مقام قضایی درخواست تحت تعقیب قرار دادن ۳۶ متهم ترورسردارسلیمانی در دستور کار ناجا قرار دارد.

بدهی۳۰۰ هزار میلیاردی دولت به تامین اجتماعی اجتماعی

عضو هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه دولت ۳۰۰ هزار میلیارد تومان به تامین اجتماعی بدهکار است گفت: طی ۷ سال گذشته نتوانست کاری برای تأمین اجتماعی و پرداخت مطالبات انجام دهد.

جزئیات آتش سوزی کلینک سینا اطهر اجتماعی

آتش‌سوزی در کلینیک «سینا اطهر» تهران به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری حوالی ساعت ۲۱ از زیرزمین یک ساختمان پنج طبقه شروع شد و پس از شعله‌ور شدن زبانه‌های آتش، خواسته یا ناخواسته حادثه پلاسکو را در ذهن اهالی پایتخت ترسیم کرد.

نظارت سازمان بازرسی بر عملکرد دستگاه‌های فرهنگی اجتماعی

رئیس سازمان بازرسی کل کشور چند اقدام مؤثر این سازمان در موضوعات عفاف و حجاب، قرآن و فعالیت‌های دینی، آموزش و پرورش و سیاست‌های جمعیتی را تشریح کرد.

نمایش بیشتر